Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
17 квітня на засіданні уряду затверджено план святкування з нагоди 17 річниці з моменту прийняття Конституції України

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ 17 квітня на засіданні уряду затверджено план святкування з нагоди 17 річниці з моменту прийняття Конституції України

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

План святкувань 17-ї річниці з моменту прийняття Конституції України затверджено

   Проект заходів зі святкування сімнадцятої річниці з моменту прийняття Конституції України був затверджений Кабінетом Міністрів. Ухвалення відбулося на засіданні уряду 17 квітня. Розробка плану заходів була доручена Міністерству юстиції, як головному державному органу з питань формування та впровадження державної політики у правовій сфері.

   Відомство Олександра Лавриновича, який наразі посідає крісло Міністр юстиції, вчасно розробило та представило Кабінету Міністрів святковий проект. За словами Лавриновича, урочисті заходи з відзначення сімнадцятої річниці прийняття Конституції відбудуться в Києві, Севастополі, а також в інших регіональних або районних центрах України. У святкуваннях приймуть участь народні депутати України, діячі культури та науки, представники політичних партій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Крім цього на заходах будуть присутні делегати від громадських і міжнародних організацій. В рамках відзначення пам’я тної дати учасники свята покладуть квіти до пам’ятників та меморіальних дощок, що присвячені видатним особам української історії.

   Конституційна Асамблея проведе у Києві практично-наукову конференцію, де будуть висвітлені питання історії конституційного права України та основних напрямів удосконалення Конституції держави. Одночасно в регіонах відбуватимуться круглі столи та наукові конференції місцевого рівня з названої тематики. Дипломатичні представництва республіки за кордоном долучать до святкових заходів представників української громадськості, які наразі перебувають за межами України.

   Згідно із проектом, що наданий Міністерством юстиції, на день святкування сімнадцятої річниці з моменту прийняття Конституції заплановані заходи просвітницько-інформаційного спрямування. В закладах для молоді, військових частинах, культурних установах будуть проведені покази фільмів, круглі столи та лекції. Головна ціль інформаційно-навчальної програми – надання громадянам України знань про Основний Закон держави, його роль у становленні демократії, формуванні та збереженні правової культури.

   Окрім урочистих заходів, на день святкування річниці Основного Закону в країні передбачено проведення фотовиставок. На цих заходах будуть представлені фотоматеріали, надані Укрдержархівом. Фотографії демонструють процес затвердження нової Конституції, розвиток національного конституціоналізму, поступовість законотворення в Україні.

   Основні святкові заходи відбудуться вдень і ввечері 28 червня. Нагадаємо, що дійсна Конституція України була прийнята в цей день в 1996 році.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве