Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
Новости нотариата Украины

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

11.05.2014 02:50

[10.05.2014] На телефонний номер правової допомоги жителі Криму переважно дзвонять з випадками, коли порушаються майнові та особисті права людини

   Українським Міністерством юстиції нещодавно була відкрита пряма телефонна лінія для того, щоб надавати правову допомогу людям з Автономної Республіки Крим (тел. 044 486-71-56). Ця лінія була утворена 3 квітня 2014 р. за дорученням Павла Петренка – міністра юстиції нашої країни.

 

Завершився колоквіум, організований для нотаріусів Києва

   23 липня 2013 року відбувся колоквіум для нотаріусів Києва. На заході обговорювалися перспективи впровадження в державі концепції системи електронного нотаріату. Організаторами колоквіуму виступили Нотаріальна палата України та Департамент нотаріату, відповідальний за функціонування та банкрутство головного засвідчувального органу Мін’юсту.

 

Українські подружжя укладають все більше шлюбних контрактів

   Останнім часом українські подружжя почали укладати більше шлюбних контрактів у порівнянні з минулими роками. Тільки у першій половині поточного року державними та приватними нотаріусами було засвідчено 651 договір про шлюб. В той же час за аналогічний період 2012 року цей показник склав 536 договорів про шлюб.

   Найбільшого поширення шлюбні контракти набули серед жителів міста Київ, а також Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Наприклад, у столиці в першому півріччі 2013 року було укладено 228 договорів про шлюб, а в першій половині минулого року – тільки 195. Наразі Київ, як і в попередні роки, лідирує за кількістю посвідчених шлюбних контрактів. Найменше договорів між молодятами укладено в Сумській, Черкаській та Кіровоградській областях.

 

   Після того, як в органах державної реєстрації прав на нерухоме майно, були встановлені web-камери тема величезних черг себе практично вичерпала. Про це Олександр Лавринович – Міністр юстиції України заявив журналістам під час свого візиту у робочих справах до Чернігівської області. Міністр під час цього візиту детально ознайомився з роботою нотаріальних контор та реєстраційних служб області.

 

Міністр юстиції України розробив зміни до діючого виборчого законодавства із урахуванням нових висновків ОБСЄ

   До ОБСЄ та Європейської Комісії вже до кінця поточного тижня, для ознайомлення, будуть направлені зміни до нині діючого закону України про народні депутатські вибори. Необхідні зміни щодо українських парламентських виборів було розроблено на підставі висновків та звіту ОБСЄ у жовтні 2012 року.

 

Україна та Білорусь запланували продовжити свою співпрацю у 2013 та 2014 роках в області юстиції

   Органи юстиції Білорусі і України заявляють про свої наміри продовжити відносини і підписати договір співробітництва юридичних головних відомств обох країн на 2013 і 2014 рік.

 

План святкувань 17-ї річниці з моменту прийняття Конституції України затверджено

   Проект заходів зі святкування сімнадцятої річниці з моменту прийняття Конституції України був затверджений Кабінетом Міністрів. Ухвалення відбулося на засіданні уряду 17 квітня. Розробка плану заходів була доручена Міністерству юстиції, як головному державному органу з питань формування та впровадження державної політики у правовій сфері.

 

Громадянам, що бажають зареєструвати права на нерухомість, з початку роботи нової реєстраційної системи ще не надано жодної необґрунтованої відмови

   Державні установи, що працюють в сфері реєстрації нерухомого майна, ще жодного разу не надали своїм клієнтам безпідставної відмови. Про це розповів Олександр Лавринович, голова Міністерства юстиції країни. Нагадаємо, що в Україні почала працювати нова система реєстрації прав на нерухомість.

   Олександр Лавринович, перебуваючи 19 квітня з робочим візитом в Донецьку, високо оцінив досягнення вітчизняної правової системи. Міністр під час спільного засідання Міністерства юстиції, Держкомзему та Укрдержреєстру мав можливість поспілкуватися з журналістами. У розмові Олександр Лавринович розповів про співпрацю органів реєстрації прав на нерухоме майно з громадянами.

 

З 1 січня державну реєстрацію прав на нерухоме майно можна буде здійснювати через державних реєстраторів у відповідних органах, загальною кількістю – 583, та через нотаріусів, загальною кількістю – 6 тис.835

   Згідно з прийнятою постановою, в Україні з 1 січня 2013 р. державну реєстрацію нерухомого майна з відповідними речовими правами на нього (наприклад: на земельну ділянку, квартиру, житловий будинок, різноманітні споруди, будівлі та таке інше) можна буде здійснювати як спрощену процедуру (принцип «єдиного вікна»).

 

Государственная регистрация земельных участков и прав собственности на недвижимое имущество

          11 апреля 2012 года на заседании Кабинета Министров Украины были одобрены изменения в действующее законодательство Украины, которые имеют целью усовершенствовать и упростить процедуру государственной регистрации земельных участков и прав на недвижимое имущество.

 

Украинский нотариат и его реформирование


       11 апреля 2012 года на заседании Кабинета Министров Украины были одобрены изменения в законодательстве, которые были разработаны Министерством юстиции Украины в рамках программы реформирования отрасли нотариата в Украине. Эти изменения направлены на то, чтобы украинский нотариат соответствовал международным стандартам.

 
« ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве