Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
В Києві пройшов колоквіум організований для нотаріусів міста за участі Нотаріальної палати України

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ В Києві пройшов колоквіум організований для нотаріусів міста за участі Нотаріальної палати України

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Завершився колоквіум, організований для нотаріусів Києва

   23 липня 2013 року відбувся колоквіум для нотаріусів Києва. На заході обговорювалися перспективи впровадження в державі концепції системи електронного нотаріату. Організаторами колоквіуму виступили Нотаріальна палата України та Департамент нотаріату, відповідальний за функціонування та банкрутство головного засвідчувального органу Мін’юсту.

   Серед учасників заходу були Катерина Чижмарь, що посідає пост директора Департаменту нотаріату Міністерства юстиції України, Іван Наливайко, який працює начальником Управління з функціонування головного засвідчувального органу Мін’юсту, Дмитро Журавльов, керівник Управління фінансового моніторингу та нотаріату Міністерства юстиції, та Людмила Павлова, що займає пост президента Нотаріальної палати України.

   Під час виступів на колоквіумі в Києві було зазначено доцільність переходу від використання паперових документів до електронного документообігу. Як очікується, впровадження системи електронного нотаріату має відбутися у найближчі роки. Учасники заходу висловили свою підтримку планам Міністерства юстиції. Свою позицію юристи та чиновники пояснили тим, що перехід до нової форми документообігу дозволить широким масам населення отримати вільний доступ до послуг кваліфікованих нотаріусів. Система електронного доступу до документів дасть споживачам юридичних послуг можливість звертатися до нотаріусів, навіть не виходячи з дому або офісу.

   Як на колоквіумі зазначили фахівці, із впровадженням системи електронного документообігу громадяни України зможуть гарантовано та безпечно укладати угоди, здійснювати будь-які нотаріальні дії та отримувати в державних органах послуги адміністративного характеру. Електронна система ніяк не обмежить можливості клієнтів. Про це свідчить передовий досвід країн, де право застосування цифрового підпису в якості аналогу власноручного вже закріплено на найвищому законодавчому рівні – відмітили учасники заходу.

   Також під час колоквіуму в Києві обговорювався законопроект, розроблений Міністерством юстиції та закликаний внести ряд змін до Закону «Про нотаріат». В законопроекті головна увага приділяється порядку оплати нотаріальних послуг громадянами України. Зокрема фахівців цікавила соціальна спрямованість законопроекту. Наразі зміни до Закону «Про нотаріат» вже схвалені Кабінетом Міністрів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве