Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
Після того, як в органах державної реєстрації прав на нерухоме майно, були встановлені web-камери тема величезних черг себе практично вичерпала

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ Після того, як в органах державної реєстрації прав на нерухоме майно, були встановлені web-камери тема величезних черг себе практично вичерпала

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

   Після того, як в органах державної реєстрації прав на нерухоме майно, були встановлені web-камери тема величезних черг себе практично вичерпала. Про це Олександр Лавринович – Міністр юстиції України заявив журналістам під час свого візиту у робочих справах до Чернігівської області. Міністр під час цього візиту детально ознайомився з роботою нотаріальних контор та реєстраційних служб області.

   Міністром було зазначено, що проблема існуючих величезних черг створюється штучно. А після встановлення в реєстраційних службах спеціальних web-камер кожен бажаючий сам зможе пересвідчитися, що на сьогодні немає жодних черг у цих державних органах. В першу половину дня у пікові години на одне віконце черга не перевищує і десятка осіб, а у після обідішній час у всіх приміщеннях реєстраторів майже порожньо.

   «Оновлена система реєстрації працює дуже оперативно та організовано. Ще донедавна громадяни мусили витрачати кілька тижнів для того, щоб зареєструвати необхідне нерухоме майно у державних органах. Проте на сьогодні нова реєстраційна система дає змогу лише протягом дня повністю зареєструвати свої права на різну нерухомість», - про це наголосив Олександр Лавринович – Міністр юстиції.

   Як повідомлялося, на офіційному сайті Державної реєстраційної служби були розміщені зображення, отримані з web-камер, які розташовані в різних органах державної реєстрації України. Кожен бажаючий громадянин нашої країни може обрати орган реєстрації, розташований у своєму регіоні і найближчий до нього, та перевірити швидкість і хід обслуговування заявників, і переконатися у тому, що черги відсутні.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве