Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
Телефонна лінія правової допомоги дуже популярна серед жителів АР Крим

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ Телефонна лінія правової допомоги дуже популярна серед жителів АР Крим

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

11.05.2014 02:50

[10.05.2014] На телефонний номер правової допомоги жителі Криму переважно дзвонять з випадками, коли порушаються майнові та особисті права людини

   Українським Міністерством юстиції нещодавно була відкрита пряма телефонна лінія для того, щоб надавати правову допомогу людям з Автономної Республіки Крим (тел. 044 486-71-56). Ця лінія була утворена 3 квітня 2014 р. за дорученням Павла Петренка – міністра юстиції нашої країни.

   За цим телефонним номером станом на 18.04.2014 р. щодо надання будь-якої правової допомоги всім жителям АР Криму було прийнято вже 1120 дзвінків.

   Найбільша кількість громадян стурбована ситуацією, яка склалася на Кримському півострові, а саме людей турбували: випадки порушення особистих громадянських та майнових прав, ліквідація юридичних осіб в Автономній Республіці Крим, вчинення нотаріальних дій, зняття з реєстрації, питання щодо громадянства, тощо.

   Кожен випадок телефонного звернення, який стосується безпосередньо напряму роботи прямої телефонної лінії, фіксується та на кожне звернення надаються вичерпуючі відповіді.

 

   За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве