Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
Міністр юстиції України розробив зміни до діючого виборчого законодавства із урахуванням нових висновків ОБСЄ

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ Міністр юстиції України розробив зміни до діючого виборчого законодавства із урахуванням нових висновків ОБСЄ

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Міністр юстиції України розробив зміни до діючого виборчого законодавства із урахуванням нових висновків ОБСЄ

   До ОБСЄ та Європейської Комісії вже до кінця поточного тижня, для ознайомлення, будуть направлені зміни до нині діючого закону України про народні депутатські вибори. Необхідні зміни щодо українських парламентських виборів було розроблено на підставі висновків та звіту ОБСЄ у жовтні 2012 року.

   Олександр Лавринович – міністр юстиції повідомив про це під час зустрічі з Джоном Теффтом, який знаходиться на посту Повноваженого та Надзвичайного Посла Сполучених Штатів Америки.

   Окрім цього, за словами Міністра юстиції О. Лавриновича, у законопроекті пропонується урахування зауважень ОБСЄ, які були висловлені після цілковитого завершення виборчого процесу.

   Зокрема, виходячи із зауваження Посла Джона Теффта, Україні необхідно вивчити шлях, який країни Прибалтики вже успішно подолали. На сьогодні виборче законодавство в цих країнах вже містить необхідні прогресивні положення щодо створення на професійній основі виборчих комісій.

   Крім цього, під час зустрічі українського Міністра з Послом США, були обговорені окремі питання щодо судової реформи, питань реформування Вищої ради юстиції і прокуратури, та деякі інші реформи в правовій області, що нині тривають у країні.

   Парламентська асамблея Ради країн Європи закликає Україну прискорити проведення необхідних реформ діючого виборчого законодавства. Кабінет Міністрів вже схвалив план виконання на 2013 рік Загальнодержавної програми адаптації законів України до законодавства країн Європейського Союзу. Верховна Рада нашої країни без обговорення підтримала прийняття за основу «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та створення Угод між ЄС та Україною».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве