Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
В Україні набирають популярності шлюбні договори і статистика нотаріусів свідчить що їх кількість зросла

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ В Україні набирають популярності шлюбні договори і статистика нотаріусів свідчить що їх кількість зросла

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Українські подружжя укладають все більше шлюбних контрактів

   Останнім часом українські подружжя почали укладати більше шлюбних контрактів у порівнянні з минулими роками. Тільки у першій половині поточного року державними та приватними нотаріусами було засвідчено 651 договір про шлюб. В той же час за аналогічний період 2012 року цей показник склав 536 договорів про шлюб.

   Найбільшого поширення шлюбні контракти набули серед жителів міста Київ, а також Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Наприклад, у столиці в першому півріччі 2013 року було укладено 228 договорів про шлюб, а в першій половині минулого року – тільки 195. Наразі Київ, як і в попередні роки, лідирує за кількістю посвідчених шлюбних контрактів. Найменше договорів між молодятами укладено в Сумській, Черкаській та Кіровоградській областях.

   На думку експертів, зростання кількості шлюбних контрактів є свідченням зростання правової свідомості громадян. Досі в українському суспільстві переважає стійкий стереотип про те, що майнові права не пов’язані зі шлюбом. Проте останні тенденції вказують на те, що цей міф може бути подолано вже у найближчі часи. Наразі шлюбні контракти стали звичайним явищем в розвинених країнах світу, де захист майнових прав населення є одним із пріоритетних напрямків для юристів.

   Укладення договору про шлюб допоможе молодятам уникнути проблем, що стосуються поділу майна у разі розлучення. Окрім цього право укласти шлюбний контракт мають подружжя, які вже побралися. У документі обговорюються права на майно, що було придбано до одруження та під час шлюбу або успадковане одним із членів подружжя. В договорі визнається, яке майно буде спільним, а яке – роздільним. Також у контракті можна обговорити додаткові умови, такі, як виплату сімейних боргів після розлучення або стягнення аліментів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!



Создание сайта в Киеве