Частный нотариус Киев, нотариус без выходных, частный нотариус Соломенская площадь. Договор. Доверенность. Завещание. Оформление права собственности на недвижимое имущество. Франчук И. А.
Україна та Білорусь запланували продовжити свою співпрацю у 2013 та 2014 роках в області юстиції

 

 

 

 

Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту

Главная страница НОВОСТИ Україна та Білорусь запланували продовжити свою співпрацю у 2013 та 2014 роках в області юстиції

E-mail нотариуса: franchuk.notary@gmail.com

 

Україна та Білорусь запланували продовжити свою співпрацю у 2013 та 2014 роках в області юстиції

   Органи юстиції Білорусі і України заявляють про свої наміри продовжити відносини і підписати договір співробітництва юридичних головних відомств обох країн на 2013 і 2014 рік.

   Вже заплановано, що 9 квітня 2013 року відбудеться двостороння зустріч у м. Чернігів Міністрів юстиції Білорусі та України – Олега Сліжевського і Олександра Лавриновича, і за підсумками цієї зустрічі буде підписано відповідну Угоду.

   Як повідомив Олександр Лавринович – Міністр юстиції України, у рамках даної Угоди, зокрема планується продовження співробітництва судово-експертних державних установ обох країн – Білорусі та України. У цьому контексті український Міністр також нагадав, що наукові і дослідні установи судових державних експертиз Міністерства юстиції нашої країни, на теренах існуючого у минулому СРСР в галузі судової експертизи і криміналістики, з нових напрямків різних досліджень здійснюють найбільшу кількість різноманітних наукових розробок.

   Також було заплановано обговорення різноманітних питань в області реєстрації громадських об‘єднань та обмін досвідом в цьому напрямку роботи, у тому числі обговорюватиметься новий закон «Про громадські об'єднання», він набув чинності в нашій країні з 1 січня 2013 року та вже отримав схвальні оцінки з боку європейських експертів.

   Окрім цього, Угода передбачатиме процес обміну досвідом в області діяльності нотаріату, а також використання різних інформаційних технологій, в області застосування договорів між країнами про надання необхідної правової допомоги, а також у сфері реформування систем примусового виконання різних судових рішень тощо.

   На сьогодні, як відомо, між Міністерством юстиції нашої країни та Міністерством юстиції Білоруської Республіки діють декілька договорів: Угода про співробітництво, укладена 25 червня 1999 року, і Угода про співробітництво в області судової експертизи, діюча з 23 січня 2009 року.

   Міністр юстиції Білорусі й Міністр юстиції України після зустрічі оглянули виставку різних архівних документів, яка носить назву «Єдина історія України та Республіки Білорусі», підготовлену у Чернігівській області Державним архівом. Сторони висловили також зацікавленість у проведенні спільних консультацій, зустрічей, наукових конференцій і семінарів з правових та інших питань.

   Олег Сліжевський наголосив, що його країну цікавить досвід України у правових реформах, серед яких формування нотаріальної системи, запровадження приватних нотаріусів та створення самоврядної системі нотаріусів. Білорусів також зацікавив досвід України у реформуванні державної служби.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Мы делаем все, чтобы, обратившись к нам впервые, Вы стали нашим постоянным клиентом!Создание сайта в Киеве